Hypotéka od Prima banky naďalej s úrokom 1,8 % pre každého. Bez dodatočných podmienok a háčikov

späť

Bratislava, 29. júna 2015 – Prima banka pokračuje vo svojej mimoriadnej ponuke a hypotéky so zníženou úrokovou sadzbou 1,8 % p.a. pre každého bude poskytovať až do konca leta. Úrok pre hypotéky s 3-ročnou dobou fixácie získa každý klient, bez ohľadu na výšku príjmu, lokalitu zakladanej nehnuteľnosti a bez ďalších podmienok ako je poistenie úveru alebo zasielanie príjmu do banky. Sadzba 1,8 % platí pre nové ako aj prenesené hypotéky, ktorými Slováci refinancujú svoje nevýhodné hypotéky z iných bánk.

Mimoriadnu ponuku Prima banky od apríla využili už tisícky klientov.  Významný podiel z poskytnutých úverov s ešte výhodnejšou sadzbou 1,8 % p.a. pritom tvorili hypotéky,  ktorými Slováci v Prima banke refinancovali svoje nevýhodné hypotéky z iných bánk. Prenosom hypotéky totiž klienti ušetria na splátke desiatky eur mesačne a celková úspora za celú hypotéku sa pohybuje až v tisíckach eur. Zníženú sadzbu 1,8 % p.a. pre hypotéky s 3-ročnou dobou fixácie bude Prima banka poskytovať aj naďalej, na všetky hypotéky schválené do 31. 8. 2015. Vďaka rovnakým podmienkam pre každého túto sadzbu dostane každý jeden klient, ktorý požiada o hypotéku a preukáže schopnosť splácať svoju hypotéku riadne a včas.

Prima banka v retailových úveroch rastie takmer 4-krát rýchlejšie ako zvyšok trhu. Najviac sa jej darí práve v hypotékach, ktoré rastú 47% - ným tempom. Za rekordným rastom banky stojí jednoduchá, zrozumiteľná a transparentná ponuka produktov a služieb ako aj rovnaké výhodné podmienky pre každého. K predaju kľúčových produktov banky pozitívne prispieva aj širšia a kvalitnejšia predajná sieť banky, ktorú v súčasnosti tvorí 104 pobočiek a 213 bankomatov. Spolu s VÚB bankou a Slovenskou sporiteľňou je Prima banka jednou z troch bánk, ktoré svojimi pobočkami a bankomatmi pokrývajú všetkých 79 okresov Slovenska.

 

 

Zverejnené dňa: 29. 6. 2015


späť na zoznam