Študentský účet

Študentský účet zdarma - balík plný výhod

So Študentským účtom získate vedenie účtu v EUR, mesačný výpis e-mailom, zriadenie trvalých príkazov a inkás, zmeny a zrušenie trvalých príkazov a inkás cez Internet banking, odchádzajúce platby z tuzemských a cezhraničných príkazov na úhradu v EUR v rámci krajín EHP zadaných elektronicky.

Keď ide karta

V rámci balíka máte bezplatne jednu medzinárodnú platobnú kartu, výbery z bankomatu Prima banky, platby platobnou kartou/mobilom u obchodníkov, zriadenie a využívanie Internet bankingu, mobilnej aplikácie Peňaženka s možnosťou bezplatných Push notifikácii po každom obrate.

Majte svoje peniaze pod kontrolou priamo v mobile

S mobilnou aplikáciou Peňaženka máte dokonalý prehľad o všetkých svojich produktoch a to 24 hodín denne. Môžete tak okrem iného kontrolovať svoje účty, či priamo spravovať platobné karty. So službou Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay alebo Garmin Pay môžete platiť priamo mobilom a dokonca Vás za to odmeníme.

Viac o mobilnej aplikácii Peňaženka ˃˃˃

Finančná rezerva na účte

Požiadajte o zriadenie služby Povolené prečerpanie a získate na vašom účte finančnú rezervu.

Peniaze bokom

Zriaďte si Odkladací účet prostredníctvom mobilnej aplikácie Peňaženka. Na Odkladacom účte môžete mať peniaze bokom, ktoré máte kedykoľvek k dispozícií.

Viac o Odkladacom účte ˃˃˃

Odmena za platby mobilom

Plaťte svojím mobilom a nechajte sa odmeňovať! So Študentským účtom získate odmenu 0,5% z objemu nákupov zaplatených svojím mobilom až do výšky 1,90 EUR mesačne. Využívajte preto svoj mobil naplno a sami rozhodnite o výške odmeny, ktorú od nás dostanete na konci mesiaca.

Odmena sa vzťahuje na zrealizované a zaúčtované bezhotovostné platby mobilom na Študentskom účte podľa podmienok definovaných vo Všeobecných obchodných podmienkach – Prima banka Slovensko a.s..

Jednoduché založenie účtu

Na založenie Študentského účtu potrebujete občiansky preukaz. Študenti starší ako 18 rokov banke predložia potvrdenie o návšteve školy alebo ISIC kartu.