Študentský účet

Študentský účet - balík plný výhod

So Študentským účtom získate vedenie účtu v EUR, zriadenie trvalých príkazov a inkás, zmeny a zrušenie trvalých príkazov a inkás cez Internet banking, odchádzajúce platby z tuzemských a cezhraničných príkazov na úhradu v EUR v rámci krajín EHP zadaných elektronicky.

Účet zadarmo

Študenti vo veku do 18 rokov získajú Študentský účet so všetkými jeho výhodami úplne zadarmo. Zadarmo však môžete mať Študentský účet aj vtedy, ak je priemerný denný kreditný zostatok na vašom účte vyšší ako 1000 EUR.

Keď ide karta

V rámci balíka máte bezplatne jednu medzinárodnú platobnú kartu Maestro, výbery z bankomatu Prima banky, platby platobnou kartou u obchodníkov, zriadenie a využívanie Internet bankingu a SMS notifikácie.

Odmena za platby kartou a účet aj bez poplatku

Plaťte svojou kartou a nechajte sa odmeňovať! So Študentským účtom získate odmenu 0,5 % z objemu nákupov zaplatených svojou platobnou kartou. Využívajte preto svoju platobnú kartu naplno a sami rozhodnite o výške odmeny, ktorú od nás dostanete na konci mesiaca.

Odmena sa vzťahuje na zrealizované a zaúčtované bezhotovostné platby kartou na Osobnom účte podľa podmienok definovaných vo Všeobecných obchodných podmienkach - Prima banka Slovensko, a.s.

Výhodné úročenie

Zostatok na účte do výšky 1000 EUR je úročený atraktívnou úrokovou sadzbou 1,0 % ročne.

Jednoduché založenie účtu

Na založenie Študentského účtu potrebujete občiansky preukaz a do veku 18 rokov aj prítomnosť zákonného zástupcu. Študenti starší ako 18 rokov banke predložia potvrdenie o návšteve školy alebo ISIC kartu.