Študentský účet

Študentský účet zdarma - balík plný výhod

So Študentským účtom získate vedenie účtu v EUR, mesačný výpis e-mailom, zriadenie trvalých príkazov a inkás, zmeny a zrušenie trvalých príkazov a inkás cez Internet banking, odchádzajúce platby z tuzemských a cezhraničných príkazov na úhradu v EUR v rámci krajín EHP zadaných elektronicky.

Keď ide karta

V rámci balíka máte bezplatne jednu medzinárodnú platobnú kartu, výbery z bankomatu Prima banky, platby platobnou kartou/mobilom u obchodníkov, zriadenie a využívanie Internet bankingu, mobilnej aplikácie Peňaženka s možnosťou bezplatných Push notifikácii po každom obrate.

Majte svoje peniaze pod kontrolou priamo v mobile

S mobilnou aplikáciou Peňaženka máte dokonalý prehľad o všetkých svojich produktoch a to 24 hodín denne. Môžete tak okrem iného kontrolovať svoje účty, či priamo spravovať platobné karty. So službou Google Pay a Apple Pay môžete platiť priamo mobilom a dokonca Vás za to odmeníme.

Viac o mobilnej aplikácii Peňaženka ˃˃˃

Peniaze bokom

Zriaďte si Odkladací účet prostredníctvom mobilnej aplikácie Peňaženka. Na Odkladacom účte môžete mať peniaze bokom, ktoré máte kedykoľvek k dispozícií.

Viac o Odkladacom účte ˃˃˃

Odmena za platby kartou/mobilom

Plaťte svojou kartou/mobilom a nechajte sa odmeňovať! So Študentským účtom získate odmenu 0,5 % z objemu nákupov zaplatených svojou platobnou kartou/mobilom až do výšky 1,90 EUR mesačne. Využívajte preto svoju platobnú kartu/mobil naplno a sami rozhodnite o výške odmeny, ktorú od nás dostanete na konci mesiaca.

Odmena sa vzťahuje na zrealizované a zaúčtované bezhotovostné platby kartou /mobilom na Osobnom účte podľa podmienok definovaných vo Všeobecných obchodných podmienkach - Prima banka Slovensko, a.s.

Jednoduché založenie účtu

Na založenie Študentského účtu potrebujete občiansky preukaz. Študenti starší ako 18 rokov banke predložia potvrdenie o návšteve školy alebo ISIC kartu.