Výhodné prenesenie hypotéky

Rovnaká úroková sadzba pre každého

V Prima banke získa výhodnú sadzbu 0,4 % p.a. s fixáciou na 40 mesiacov každý.

Odpustíme vám poplatok za poskytnutie úveru

Ak v deň splatnosti poplatku za poskytnutie úveru máte v Prima banke vedený Osobný účet, poplatok za poskytnutie úveru neplatíte.

Bez zbytočného čakania

Vašu žiadosť posúdime na počkanie.

Bez zbytočných dokladov

Pri prenose hypotéky do Prima banky nepotrebujete žiadne nové doklady. Prineste si len pôvodnú úverovú a záložnú zmluvu a pôvodný znalecký posudok.

Všeobecné podmienky

Minimálna výška úveru 5 000 EUR
Splatnosť 5 – 40 rokov
Fixácia 40 mesiacov, 45 mesiacov, 3, 4, 5 alebo 7 rokov

Poistite si splácanie

Poistite si u nás splácanie Hypotéky a vyhnete sa obavám, že nebudete vedieť Hypotéku splácať. O splácanie úveru sa v prípade nepredvídaných životných situácií ako je dlhšia choroba, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie postará poisťovňa.

V prípade pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania môžete navyše získať okrem poistného plnenia aj benefit vo výške 100 EUR, a to za každý mesiac trvania poistného plnenia. Benefit vám takto môže byť vyplácaný až 12 mesiacov. Celkovo teda v prípade celoročnej nezamestnanosti alebo práceneschopnosti získate navyše až 1200 EUR.

Príklad

Vo svojej pôvodnej banke splácate hypotéku so zostatkom 35 000 EUR, úrokovou sadzbou 2,0 % p.a. a zostávajúcou splatnosťou 20 rokov. Vaša mesačná splátka je 177,56 EUR. Prenesením úveru do Prima banky získate fixnú úrokovú sadzbu 0,4 % p.a. a tým mesačnú splátku 151,87 EUR. Poplatok za poskytnutie úveru je vo výške 350 EUR. Celková čiastka, ktorú uhradíte počas 20 rokov (240 mesačných splátok), je 36 798,80 EUR a ročná percentuálna miera nákladov je 0,51%. Ak v deň splatnosti poplatku za poskytnutie úveru máte v Prima banke vedený Osobný účet, poplatok za poskytnutie úveru je 0 EUR. V takom prípade celkovo uhradíte 36 448,80 EUR pri ročnej percentuálnej miere nákladov 0,41%. Za celú splatnosť úveru môžete ušetriť viac ako 6 100 EUR.

Hypokalkulačka

Stiahnite si
tabuľku splátok