Výhodné prenesenie hypotéky

Rovnaká úroková sadzba pre každého

V Prima banke získa výhodnú sadzbu 4,0 % p.a. s fixáciou na 3 roky každý.

Odpustíme vám poplatok za poskytnutie úveru

Ak splníte podmienky marketingovej kampane, poskytneme vám Hypotéku bez poplatku.

Bez zbytočného čakania

Vašu žiadosť posúdime na počkanie.

Bez zbytočných dokladov

Pri prenose hypotéky do Prima banky nepotrebujete žiadne nové doklady. Prineste si len pôvodnú úverovú a záložnú zmluvu a pôvodný znalecký posudok.

Všeobecné podmienky

Minimálna výška úveru 5 000 EUR
Splatnosť 5 – 40 rokov
Fixácia 3, 4 alebo 5 rokov

Poistite si splácanie

Poistite si u nás splácanie Hypotéky a vyhnete sa obavám, že nebudete vedieť Hypotéku splácať. O splácanie úveru sa v prípade nepredvídaných životných situácií ako je dlhšia choroba, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie postará poisťovňa.

Príklad

Vo svojej pôvodnej banke splácate hypotéku so zostatkom 40 000 EUR, úrokovou sadzbou 4,5 % p.a. a zostávajúcou splatnosťou 20 rokov. Vaša mesačná splátka je 253,06 EUR. Prenesením úveru do Prima banky získate na 3 roky fixovanú úrokovú sadzbu 4,0 % p.a. a tým mesačnú splátku 243,72 EUR (posledná splátka bude 240,08 EUR). Poplatok za poskytnutie je vo výške 400 EUR. Ak budete ručiť bytom, tak predpokladané náklady súvisiace so získaním úveru sú 150 EUR za ocenenie bytu znaleckým posudkom, 66 EUR poplatok za spracovanie návrhu na vklad záložného práva a 50 EUR ročné poistenie nehnuteľnosti. Celková čiastka, ktorú uhradíte počas 20 rokov (240 mesačných splátok) aj so súvisiacimi nákladmi, je 60 105,16 EUR pri ročnej percentuálnej miere nákladov 4,53 %. Za celú splatnosť úveru môžete ušetriť viac ako 600 EUR.

Hypokalkulačka

Stiahnite si
tabuľku splátok