Viditeľne výhodná pôžička

Poskytneme vám peniaze na ľubovoľný účel

Pôžička je bezúčelový spotrebný úver, ktorý môžete použiť na čokoľvek.

Vrátime vám poplatok za poskytnutie

Ak splácate riadne Pôžičku z Osobného účtu v Prima banke, vrátime Vám:

 • po 18 mesiacoch od jej poskytnutia celý poplatok za poskytnutie

ak splníte tieto podmienky:

 • nikdy ste neboli v omeškaní so splátkou úveru alebo poplatkom
 • Pôžičku ste úplne alebo čiastočne predčasne nesplatili
 • stále ju splácate z Osobného účtu

Sami si vyberte výšku splátky

Nastavte si pôžičku podľa vašich predstáv - určite si koľko mesačne chcete splácať a podľa toho si v našej tabuľke splátok vyberte výšku úveru a dobu splácania, ktorá vám najviac vyhovuje:

Pôžička

Pôžička Splátka
1 000 EUR 16 EUR
2 000 EUR 30 EUR
3 000 EUR 32 EUR
5 000 EUR

74 EUR


Viac možností nájdete v tabuľke splátok.

Zbavíme vás nevýhodných úverov

Ak sa rozhodnete splatiť pomocou Pôžičky staré a nevýhodné úvery, kreditné karty, povolené prečerpania či splátkový predaj z iných bánk alebo nebankových spoločností, všetky formality vyriešime za vás, stačí priniesť potvrdenia o zostatku úverov.

Poistite si splácanie

Poistite si u nás splácanie Pôžičky a vyhnete sa obavám, že nebudete vedieť Pôžičku splácať . O splácanie úveru sa v prípade nepredvídaných životných situácií ako je dlhšia choroba, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie postará poisťovňa.

V prípade pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania môžete navyše získať okrem poistného plnenia aj benefit vo výške 100 EUR, a to za každý mesiac trvania poistného plnenia. Benefit vám takto môže byť vyplácaný až 12 mesiacov. Celkovo teda v prípade celoročnej nezamestnanosti alebo práceneschopnosti získate navyše až 1200 EUR.

Všeobecné podmienky

 • výška úveru od 1 000 do 10 000 EUR
 • doba splácania od 2 do 8 rokov
 • požiadať o Pôžičku môže každý človek s trvalým pobytom na Slovensku vo veku od 18 rokov, ktorý je:
  • zamestnaný
  • živnostník a podniká minimálne 12 mesiacov
  • starobný alebo výsluhový dôchodca.

Ohľadom akceptovania iných príjmov dostanete viac informácií na každej pobočke Prima banky.

Požiadajte o Pôžičku na ktorejkoľvek pobočke Prima banky. Ak potrebujete viac informácii, volajte Infolinku 0850 700 007.

Príklad

Pri bezúčelovom úvere, ktorým sa nebude splácať skôr poskytnutý úver a ktorý nebude poskytovaný na základe predschváleného limitu, vo výške 3 000 EUR s fixnou úrokovou sadzbou 0,00 % p.a. na 8 rokov je mesačná splátka 31,26 EUR, posledná splátka 30,30 EUR a poplatok za poskytnutie 150 EUR. Celková čiastka uhradená počas 8 rokov (96 splátok) je 3 150,00 EUR, RPMN = 1,29 %. Pri riadnom a včasnom splácaní úveru z Osobného účtu v Prima banke vám vrátime poplatok za poskytnutie po 18 mesiacoch. V takom prípade celková čiastka uhradená počas 8 rokov (96 splátok) bude 3 000,00 EUR a celková ročná miera nákladov 0,00 %. Spotrebiteľské úvery nespĺňajúce vyššie uvedené parametre majú úrokovú sadzbu od 5,90 % p.a. do 9,90 % p.a.

Pôžička - kalkulačka
Stiahnite si
tabuľku splátok