Viditeľne výhodná pôžička

Poskytneme vám peniaze na ľubovoľný účel

Pôžička je bezúčelový spotrebný úver, ktorý môžete použiť na čokoľvek.

Vrátime vám poplatok za poskytnutie

Ak splníte podmienky marketingovej kampane Vrátenie poplatku za poskytnutie Pôžičky po 18 mesiacoch.

Sami si vyberte výšku splátky

Nastavte si pôžičku podľa vašich predstáv - určite si koľko mesačne chcete splácať a podľa toho si v našej tabuľke splátok vyberte výšku úveru a dobu splácania, ktorá vám najviac vyhovuje:

Pôžička

Pôžička Splátka
1 000 EUR 16 EUR
2 000 EUR 30 EUR
3 000 EUR 32 EUR
5 000 EUR

74 EUR


Viac možností nájdete v tabuľke splátok.

Zbavíme vás nevýhodných úverov

Ak sa rozhodnete splatiť pomocou Pôžičky staré a nevýhodné úvery, kreditné karty, povolené prečerpania či splátkový predaj z iných bánk alebo nebankových spoločností, všetky formality vyriešime za vás, stačí priniesť potvrdenia o zostatku úverov.

Poistite si splácanie

Poistite si u nás splácanie Pôžičky a vyhnete sa obavám, že nebudete vedieť Pôžičku splácať . O splácanie úveru sa v prípade nepredvídaných životných situácií ako je dlhšia choroba, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie postará poisťovňa.

V prípade pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania môžete navyše získať okrem poistného plnenia aj benefit vo výške 100 EUR, a to za každý mesiac trvania poistného plnenia. Benefit vám takto môže byť vyplácaný až 12 mesiacov. Celkovo teda v prípade celoročnej nezamestnanosti alebo práceneschopnosti získate navyše až 1200 EUR.

Všeobecné podmienky

  • výška úveru od 1 000 do 15 000 EUR
  • doba splácania od 2 do 8 rokov
  • požiadať o Pôžičku môže každý človek s trvalým pobytom na Slovensku vo veku od 18 rokov, ktorý je:
    • zamestnaný
    • živnostník a podniká minimálne 12 mesiacov
    • starobný alebo výsluhový dôchodca.

Ohľadom akceptovania iných príjmov dostanete viac informácií na každej pobočke Prima banky.

Požiadajte o Pôžičku na ktorejkoľvek pobočke Prima banky. Ak potrebujete viac informácii, volajte Infolinku 0850 700 007.

Príklad

Pri bezúčelovom úvere, ktorým sa nebude splácať skôr poskytnutý úver a ktorý nebude poskytovaný na základe predschváleného limitu, vo výške 3 000 EUR s fixnou úrokovou sadzbou 0,00 % p.a. na 8 rokov je mesačná splátka 31,26 EUR, posledná splátka 30,30 EUR a poplatok za poskytnutie 150 EUR. Celková čiastka uhradená počas 8 rokov (96 splátok) je 3 150,00 EUR, RPMN = 1,29 %. Spotrebiteľské úvery nespĺňajúce vyššie uvedené parametre majú úrokovú sadzbu od 5,90 % p.a. do 9,90 % p.a.

Pôžička - kalkulačka
Stiahnite si
tabuľku splátok