Hypotéka, ktorá sa naozaj oplatí

Garantujeme vám nízku úrokovú sadzbu

V Prima banke získa každý klient rovnakú úrokovú sadzbu 1,2 % p.a. s fixáciou na 4 roky.

Odpustíme vám poplatok za poskytnutie úveru

Ak v deň splatnosti poplatku za poskytnutie úveru máte v Prima banke vedený Osobný účet, poplatok za poskytnutie úveru neplatíte.

Vaše staré úvery môžete splácať výhodnejšie

Všetky vaše existujúce úvery môžete spojiť do jedného úveru a tým získať výhodnejšie podmienky:

  • Predĺžením splácania úveru vaša mesačná splátka klesne
  • Skrátením splácania úveru zaplatíte za úver menej úrokov
  • Na novom úvere môžete získať výhodnejšiu úrokovú sadzbu a tým vaša splátka klesne aj pri ponechaní pôvodnej splatnosti

Bez zbytočného čakania

Vašu žiadosť posúdime do 48 hodín

Pol roka bez byrokracie

V čase zaobstarania nehnuteľnosti vás nezaťažujeme papierovaním, pretože použitie úveru dokladujete až následne, do 6 mesiacov od čerpania. Zároveň použitie prostriedkov stačí vydokladovať iba pri 60 % z výšky poskytnutého úveru.

Všeobecné podmienky

Minimálna výška úveru 5 000 EUR
Splatnosť 5 – 30 rokov
Možnosti fixácie úrokovej sadzby 3 alebo 4 roky
Vek žiadateľa od 18 rokov

Poistite si splácanie

Poistite si u nás splácanie Hypotéky a vyhnete sa obavám, že nebudete vedieť Hypotéku splácať. O splácanie úveru sa v prípade nepredvídaných životných situácií ako je dlhšia choroba, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie postará poisťovňa.

V prípade pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania môžete navyše získať okrem poistného plnenia aj benefit vo výške 100 EUR, a to za každý mesiac trvania poistného plnenia. Benefit vám takto môže byť vyplácaný až 12 mesiacov. Celkovo teda v prípade celoročnej nezamestnanosti alebo práceneschopnosti získate navyše až 1200 EUR.

Získať Hypotéku je jednoduché

  • Navštívte ktorúkoľvek pobočku Prima banky, kde vám osobný bankár pripraví ponuku úveru a oboznámi vás s dokladmi potrebnými pre podanie žiadosti
  • Po skompletizovaní požadovaných dokladov podáte žiadosť o úver
  • Ihneď po posúdení vašej žiadosti vás budeme kontaktovať s oznámením rozhodnutia
  • Osobný bankár vám vysvetlí zmluvné podmienky, najmä čo treba urobiť, aby ste mali peniaze k dispozícii a môžete podpísať zmluvu
  • Po splnení zmluvných podmienok máte možnosť úver čerpať

Príklad

Máte záujem o nový úver vo výške 35 000 EUR a splatnosťou 20 rokov. Vybavením si úveru v Prima banke získate fixnú úrokovú sadzbu 1,2 % p.a. a tým mesačnú splátku 164,40 EUR. Poplatok za poskytnutie úveru je vo výške 350 EUR. Celková čiastka, ktorú uhradíte počas 20 rokov (240 mesačných splátok), je 39 806,00 EUR a ročná percentuálna miera nákladov je 1,33 %. Ak v deň splatnosti poplatku za poskytnutie úveru máte v Prima banke vedený Osobný účet, poplatok za poskytnutie úveru je 0 EUR. V takom prípade celkovo uhradíte 39 456,00 EUR pri ročnej percentuálnej miere nákladov 1,22 %.

Hypokalkulačka

Stiahnite si
tabuľku splátok