Aktuálna stránka: Primabanka.sk - Hypotéka, ktorá sa naozaj oplatí

Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače. Prejsť na grafickú verziu


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na hlavné menu. Ďalšie možnosti: Zoznam sekcií; Začiatok stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.

Pokračovanie obsahu:

Začiatok stránky, titulka:

Hypotéka, ktorá sa naozaj oplatí

Garantujeme vám nízku úrokovú sadzbu

V Prima banke získa každý klient rovnakú úrokovú sadzbu 3,0 % p.a. s fixáciou na 30 mesiacov.

Odpustíme vám poplatok za poskytnutie úveru

Ak splníte podmienky marketingovej kampane, poskytneme vám Hypotéku bez poplatku.

Vaše staré úvery môžete splácať výhodnejšie

Všetky vaše existujúce úvery môžete spojiť do jedného úveru a tým získať výhodnejšie podmienky:

Bez zbytočného čakania

Vašu žiadosť posúdime do 48 hodín

Pol roka bez byrokracie

V čase zaobstarania nehnuteľnosti vás nezaťažujeme papierovaním, pretože použitie úveru dokladujete až následne, do 6 mesiacov od čerpania. Zároveň použitie prostriedkov stačí vydokladovať iba pri 60 % z výšky poskytnutého úveru.

Všeobecné podmienky

Minimálna výška úveru 5 000 EUR
Splatnosť 5 – 30 rokov
Možnosti fixácie úrokovej sadzby 30 mesiacov, 3 alebo 5 rokov
Vek žiadateľa od 18 rokov

Daňový bonus na zaplatené úroky

Výška daňového bonusu:

Podmienky:

Poistite si splácanie

Poistite si u nás splácanie Hypotéky a vyhnete sa obavám, že nebudete vedieť Hypotéku splácať. O splácanie úveru sa v prípade nepredvídaných životných situácií ako je dlhšia choroba, strata zamestnania, trvalá invalidita, či úmrtie postará poisťovňa.

Získať Hypotéku je jednoduché

Príklad

Máte záujem o nový úver vo výške 40 000 EUR so splatnosťou 30 rokov. Vybavením si úveru v Prima banke získate fixnú úrokovú sadzbu 3,0 % p.a. a tým mesačnú splátku 169,64 EUR (posledná splátka bude 164,99 EUR). Poplatok za poskytnutie úveru je vo výške 400 EUR. Ak budete ručiť bytom, tak predpokladané náklady súvisiace so získaním úveru sú 150 EUR za ocenenie bytu znaleckým posudkom, 100 EUR poplatok za spracovanie návrhu na vklad záložného práva a 50 EUR ročné poistenie nehnuteľnosti. Celková čiastka, ktorú uhradíte počas 30 rokov (360 mesačných splátok) aj so súvisiacimi nákladmi, je 63 215,75 EUR pri ročnej percentuálnej miere nákladov 3,42 %.

Hypokalkulačka

Stiahnite si
tabuľku splátok

VYHĽADÁVANIE:


ZOZNAM SEKCIÍ:


HLAVNÉ MENU:


PÄTIČKA:


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Segment menu; Začiatok stránky; Obsah stránky; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.