Osobný účet

Plný servis v jednom balíku za jednu cenu

Osobný účet obsahuje vedenie účtu s mesačným výpisom zaslaným poštou, medzinárodnú platobnú kartu Maestro, bezplatné výbery z bankomatov našej banky a platby kartou u obchodníkov.

V balíku máte tiež bezplatne neobmedzený počet najpoužívanejších transakcií (prijaté úhrady, odoslané príkazy na úhradu zadané elektronicky, zriadenie trvalých príkazov, inkasa ako aj zmena a zrušenie trvalých príkazov a inkás cez Internet banking).

Dokonalý a okamžitý prehľad

Vďaka bezplatnej službe elektronického bankovníctva a SMS notifikácii máte dokonalý a okamžitý prehľad o transakciách a zostatku na účte (všetky SMS zaslané pri kreditných alebo debetných obratoch a pri použití platobnej karty).

Finančná rezerva na účte

Požiadajte o zriadenie služby Povolené prečerpanie a získate na vašom účte finančnú rezervu.

Osobný účet bez mesačného poplatku!

Odmeníme vás za nákup kartou. Je len na vás, koľko nákupov v danom mesiaci zaplatíte kartou a účet môžete mať až so 100% zľavou mesačne. Napríklad, ak zaplatíte kartou 480 EUR mesačne, vrátime vám odmenu 2,40 EUR. Zaplaťte kartou 780 EUR mesačne a účet máte zadarmo.

Poplatok za vedenie účtu vám vrátime v mesiaci, keď váš priemerný denný kreditný zostatok bude vo výške minimálne 10 000 EUR.

Odmena sa vzťahuje na zrealizované a zaúčtované bezhotovostné platby kartou na Osobnom účte podľa podmienok definovaných vo Všeobecných obchodných podmienkach - Prima banka Slovensko, a.s.