Osobný účet

Plný servis v jednom balíku za jednu cenu

Osobný účet obsahuje vedenie účtu s mesačným výpisom e-mailom, medzinárodnú platobnú kartu Debit Mastercard, bezplatné výbery z bankomatov našej banky a platby kartou u obchodníkov.

V balíku máte tiež bezplatne neobmedzený počet najpoužívanejších transakcií (prijaté úhrady, odoslané príkazy na úhradu zadané elektronicky, zriadenie trvalých príkazov, inkasa ako aj zmena a zrušenie trvalých príkazov a inkás cez Internet banking).

Dokonalý a okamžitý prehľad

Vďaka bezplatnej službe elektronického bankovníctva máte dokonalý a okamžitý prehľad o transakciách a zostatku na účte. Pri aktivovaní bezplatných Push notifikácii v mobilnej aplikácii Peňaženka budete informovaný o všetkých debetných alebo kreditných obratoch na účte aj pri použití platobnej karty.

Finančná rezerva na účte

Požiadajte o zriadenie služby Povolené prečerpanie a získate na vašom účte finančnú rezervu.

Peniaze bokom

Zriaďte si Odkladací účet prostredníctvom mobilnej aplikácie Peňaženka. Na Odkladacom účte môžete mať peniaze bokom, ktoré máte kedykoľvek k dispozícií.

Viac o Odkladacom účte ˃˃˃

Osobný účet bez mesačného poplatku!

Odmeníme vás za nákup kartou/mobilom. Je len na vás, koľko nákupov v danom mesiaci zaplatíte kartou/mobilom a účet môžete mať až so 100% zľavou mesačne.
Napríklad, ak zaplatíte kartou 480 EUR mesačne, vrátime vám odmenu 1,20 EUR a zároveň zaplatíte mobilom 480 EUR mesačne, vrátime vám odmenu 2,40 EUR. Spolu bude Vaša odmena 3,60 EUR. Zaplaťte mobilom 980 EUR mesačne a účet máte zadarmo.

Poplatok za vedenie účtu vám vrátime v mesiaci, keď váš priemerný denný kreditný zostatok bude vo výške minimálne 15 000 EUR.

Odmena sa vzťahuje na zrealizované a zaúčtované bezhotovostné platby kartou/mobilom na Osobnom účte podľa podmienok definovaných vo Všeobecných obchodných podmienkach - Prima banka Slovensko, a.s.