Sberbank Slovensko sa zlúčila s Prima bankou Slovensko

späť

Vážení klienti,

dňa 1. 8. 2017 došlo k zlúčeniu Sberbank Slovensko, a.s. s Prima bankou Slovensko, a.s., ktorá sa stala právnym nástupcom Sberbank Slovensko a prechádzajú na ňu aj všetky zmluvné vzťahy.

V súvislosti so zlúčením sa pre klientov bývalej Sberbank nič nemení a svoje produkty a služby môžu využívať tak, ako doteraz. Do svojho elektronického bankovníctva sa od 1. 8. 2017 môžu prihlasovať svojimi štandardnými prihlasovacími údajmi a to prostredníctvom webovej stránky www.primabanka.sk (tlačidlo Internet banking).

V prípade akýchkoľvek otázok sme všetkým klientom k dispozícii prostredníctvom našej nonstop Infolinky na telefónnom čísle 0850 700 007 alebo na info@primabanka.sk.

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku. Za dynamickým biznisovým rastom stojí aj široká sieť pobočiek, ktorých má banka v súčasnosti 113 a pokrýva nimi ako jedna z troch bánk všetkých 79 okresov Slovenska. Z hľadiska počtu pobočiek je Prima banka treťou najväčšou bankou na trhu a po zlúčení so Sberbank svoju sieť ešte viac posilní. Prima banka sa pri poskytovaní svojich produktov a služieb zameriava najmä na rýchlosť, jednoduchosť, férovosť a výhodnosť. Aj vďaka tomu má dnes už štyri roky po sebe podľa nezávislých prieskumov najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.

Zverejnené dňa: 1. 8. 2017


späť na zoznam