Nová aplikácia Peňaženka pre iPhone od Prima banky

Nová aplikácia Peňaženka pre iPhone od Prima banky
späť

Všetci majitelia iPhonov si do svojich zariadení môžu stiahnuť novú aplikáciu Peňaženka od Prima banky, vďaka ktorej získajú dokonalý prehľad o svojich financiách.

Nová aplikácia Peňaženka umožňuje ustrážiť si mesačný rozpočet, zaznamenať si všetky výdavky a podľa kategórií sledovať, na čo užívateľ míňa najviac. Rovnako si môže nastaviť pripomienky, vďaka ktorým nezabudne na žiadnu dôležitú platbu a tiež si určiť, či sa má pripomienka automaticky zaradiť medzi uskutočnené výdavky.

Súčasťou aplikácie je aj vyhľadávač bankomatov, a to nielen bankomatov Prima banky, ale aj všetkých ostatných bánk. Bankomaty zobrazí podľa aktuálnej polohy užívateľa alebo podľa zvoleného mesta. Zároveň na mape ukáže cestu k vybranému bankomatu. Aplikácia tiež vyhľadá a zobrazí na mape pobočky Prima banky s údajmi o ich adrese, otváracími hodinami a kontaktmi na infolinku.

Klienti Prima banky majú v aplikácii Peňaženka k dispozícii aj internet banking, ktorý je priamo prepojený s výdavkami a pripomienkami platieb. Aplikácia im dôležitú platbu pripomenie a vďaka pár klikom vybavia aj jej úhradu. Pohyby na účte si pohodlne presunú medzi uskutočnené výdavky. Samozrejmosťou je možnosť prezerať si svoj účet, pohyby na ňom či odosielať platby.

Názorné video, ktoré vám ukáže, ako aplikácia Peňaženka funguje, nájdete tu.
Aplikácia je v slovenčine a je bezplatná.

Zverejnené dňa: 22. 5. 2012


späť na zoznam